Mida teha kui vana küttesüsteem ei toimi?

Kui oled spetsialist küttesüsteemide valdkonnas, siis tead ilmselt täpselt mida ette võtta. Enamus meist aga seda ei tea ja seepärast on alati parem kui leiad inimese kellega nõu pidada ja leida vastused oma küsimustele.

Kuhu ma peaksin küttesüsteemi küsimuste korral pöörduma?
Kindlasti oleks abiks firmadest kelle pädevusse kuuluvad küttesüsteemide ehitamine, renoveerimine jne. Meil on olemas spetsialist kellel pikaajaline töökogemus eramajade küttesüsteemide renoveerimisel ja ehitamisel. Samuti oskab ta nõu anda nii vee- kui kanalisatsiooni ehitamise teemadel.

 

Kas minu küttesüsteemi ühe osana saab kasutada päikesekollektorit?

PäikeseküteJärjest enam hakatakse kasutama taastuvenergiad sh päikeseenergiat. Päikeseenergia püüdmiseks valmistatakse päikesekollektoreid mis toodavad energiat ja päikesepatareisid, mis toodavad elektrit. Päikesekollektoritest on võimalik  saada keskmiselt 60% vajaminevast aastasest energiast kui seda kasutatakse sooja  tarbevee tootmiseks. Kui aga küttetoeks siis kuskil 30%. Ülejäänud  energia tuleb leida teistest kütteallikatest nagu  turvas, gaas, puit, nafta jne.
Selleks, et teada saada kas sinu küttesüsteem võimaldab kasutada päikeseenergiat, soovitan pöörduda spetsialisti poole, et välja selgitada  selle plussid ja miinused. Meil on pikaajaline kogemus Tisun päikeseküttesüsteemidega mida oleme paigaldanud mitmeid aastaid. Klientide tagasiside on siiani väga positiivne.

 

Kust ma leian uue pliidipudeli?

Kuna pliitidel on erineva suurusega pudelid, siis naljalt neid kauplustest ei leia. Me valmistame sulle uue vasest pliidipudeli kui annad täpsed mõõdud. Parem kui kutsud spetsialisti koju, siis võid kindel olla, et pliidipudel saab õiges suuruses. Kui soovite siis ka paigaldame.